УКРМЕТАЛУРГТРАНС

UKRMETALLURGTRANS

Повний комплекс робіт та послуг, пов'язаних з організацією регіональних та експортно-імпортних вантажних перевезень залізничним транспортом

Послуги компанії

 • Доставка вантажів по території України, Польщі, Угорщини, у країни СНД

 • Залізничні транзитні вантажні перевезення по Україні

 • Транспортування металопродукції, залізної руди, зернових, вугілля, коксу, сірки, вапняку та ін.

 • Iндивідуальний підбір рухомого складу (в залежності від характеристик вантажу)

 • Оперативне надання інформації про знаходження вагона (послуги вантажного агента)

 • Цілодобовий диспетчерський контроль стану вантажу

МАПАПЕРЕВЕЗЕНЬ

ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ

МОБІЛЬНИЙДОДАТОКДЛЯ IPHONE & ANDROID


Про нас

ТОВ «Укрметалургтранс» (Україна) - приватна ліцензована операторська компанія, що управляє парком власного і орендованого залізничного рухомого складу з 1998 року. Спеціалізується на роботі з металургійними, сільськогосподарськими, будівельними підприємствами. Компанія ліцензована Міністерством транспорту та зв'язку України.
Ядро трудового колективу Укрметалургтранс займається проблемами логістики гірничо-металургійного комплексу України більше 40 років. Колектив компанії першим в СНД почав операторську діяльність; у 2001 успішно реалізував проект по управлінню 4500 спеціалізованих вагонів-окатишевозів для перевезень гірничо-металургійної сировини.
Парк власних вагонів дає можливість надавати безперебійні послуги для транспортування найрізноманітніших вантажів і оренду вагонів. Багатий досвід операторської діяльності є гарантією виконання робіт у термін при високій якості.
Для оптимізації процесу обробки даних наші фахівці розробили автоматизовану систему управління «Railway», яка дозволяє в найкоротші терміни надавати клієнтам інформацію про стан і перебування вагонів.
Високий професіоналізм співробітників компанії, індивідуальний підхід до кожного клієнта, використання новітніх логістичних систем, оперативне надання інформації нашим клієнтам - все це дозволяє компанії «Укрметалургтранс» займати лідируючі позиції в сфері залізничних вантажних перевезень.

Переваги

Переваги компанії «Укрметалургтранс»:
 • Компетентність і високий професіоналізм співробітників
 • Висока якість послуг, які надаються
 • Великий досвід в області залізничних вантажних перевезень
 • Конкурентні ціни
 • Великий вагонний парк
 • Активна позиція у розвитку інфраструктури ж / д галузі країни
 • Розробка програмного забезпечення для автоматизації діяльності операторських, транспортно-експедиторських компаній
 • У числі наших партнерів - ключові вантажеобразуючі підприємства гірничо-металургійного комплексу України.

Відео Презентація


Асоціації та палати

• Асоціація підприємств-власників відомчого транспорту та операторів вантажних залізничних перевезень «Укрведтранс»
• European Rail Freight Association
• Rail Freight Group (RFG)
• Торгово-промислова палата України
• Дніпропетровська обласна громадська організація «Товариство інтелектуальної власності»

Підприємства – контрагенти

ДП «Донецька залізниця»
ДП «Придніпровська залізниця»
СТГО «Південна залізниця»
ДТГО "Львівська залізниця"
ДП «Одеська залізниця»
ПАТ «Азовобщемаш»
Компанія «NAXIA, INC.» (США)
Публічне акціонерне товариство „Алчевський металургійний комбінат”
Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Армада ЛТД»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Вторінвест Т»
Приватне акціонерне товариство “Донецьксталь” – металургійний завод”
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРАЗТРАНС УКРАЇНА»
Публічне акціонерне товариство “Запоріжнерудпром”
Товариство з обмеженою відповідальністю „ІНТЕРПАЙП УКРАЇНА”
Товариство з обмеженою відповідальністю «АТ Каргилл»
Публічне акціонерне товариство «Криворізький залізорудний комбінат»
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛЕМТРАНС»
Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕТІНВЕСТ-ШИППІНГ»
Товариство з обмеженою відповідальністю «НОБЛ РЕСОРСІЗ УКРАЇНА»
Товариство з обмеженою відповідальністю «СПЕЦБУДКОНСТРУКЦІЯ»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Такт»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Транспортна Інвестиційна Компания»
Товариство з обмеженою відповідальністю „ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНА КОМПАНІЯ “ТРАНС ІНВЕСТ”
Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрспецизвесть»
Приватне акціонерне товариство «УКРЕНЕРГОТРАНС»
Товариство з обмеженою відповідальністю «УніверсалТрансСервіс»
Державне підприємство "Український транспортно-логістичний центр"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Центральна транспортна компанія"

Підприємства ЖД транспорту

• ДП "Головний інформаційно-обчислювальний центр Укрзалізниці"
• ДП "Придніпровська залізниця"
• ДП "Донецька залізниця"
• ДП "Південна залізниця"
• ДП "Одеська залізниця"
• ДП «Укрспецвагон»


Організація перевезень

Компанія «Укрметалургтранс» надає повний комплекс послуг по організації залізничних вантажних перевезень в будь-яких напрямках, як по Україні, так і за її межами - в країни СНД і Балтії, Угорщину, Польщу. Відправляємо вантаж в адреси портів Латвії, Чорного й Азовського морів.
Ми здійснюємо транспортування металоконструкцій будь-якої конфігурації, різної залізорудної сировини, вапняку, агломерату, сірки та ін.; Перевезення вугілля, коксу, цементної продукції, а також перевезення зерна - наші фахівці грамотно підберуть тип рухомого складу в залежності від характеристик вантажу. У нас можна замовити транспортування вантажів у власних і залучених рухомим складах, орендувати вагони.
Гарантією надійності доставки вантажів за місцем призначення служить система організації вантажно-розвантажувальних робіт та забезпечення безпеки вантажу на всіх етапах перевезення. При бажанні вантаж можна застрахувати.
Своїм клієнтам ми пропонуємо індивідуальні розробки оптимальних маршрутів пересування вантажів при перевезенні залізничним транспортом, гарантуємо грамотне оформлення перевізних супровідних документів.
Ми беремо на себе проведення розрахунків із залізницями, надання відповідних телеграм і наказів-дозволів на станцію відправлення вантажу.
При оформленні Заявки на перевезення в меню "Оформити заявку", на Вашу адресу електронної пошти негайно відправляється Договір з повним розрахунком вартості послуг.

Транзит по Україні

Більше 10 років наша компанія успішно здійснює організацію транзиту по Україні різних вантажів. Одним з найпопулярніших наших сервісів є послуга пошуку вагонів не тільки в Україні, але і ближньому зарубіжжі.
Замовнику надається кваліфікована допомога на всіх етапах залізничного транзиту по Україні. Досвідчені фахівці якісно і в строк оформлять декларування будь-якого вантажу у відповідності з міжнародним законодавством. У разі виникнення спірних питань ми надаємо своєчасну юридичну консультативну допомогу з контролю за вивантаженням вантажів у портах. Компанія бере на себе організацію повернення порожніх вагонів Замовника.
Наша методика організації перевезення транзитних вантажів залізницями України не має рекламацій!

Послуги вантажного агента

Інформаційне забезпечення вантажних перевезень покликане задовольнити потреби наших клієнтів в інформації про стан і знаходження вантажів, які перевозяться. Компанія «Укрметалургтранс» подбала про те, щоб Ви могли отримувати достовірні й актуальні відомості в режимі on-line.

При оформленні Заявки на пошук вагонів по залізницях України та країн СНД в меню "Оформити заявку", на Вашу адресу електронної пошти негайно відправляється Договір з повним розрахунком вартості послуг. Після підписання Договору, Ви отримуєте пароль і цілодобовий доступ до інформаційної системи.

Нашим клієнтам надається наступна інформація:

- Дислокація вагонів

У будь-який зручний для Вас час Ви зможете простежити знаходження вантажу на території України та країн СНД. Для формування даного запиту потрібно вказати станцію призначення, вантаж, код вантажоодержувача. Ви отримаєте інформацію про всі вагони, які прямують на задану станцію призначення, вказані вантажоодержувачем і перевозять конкретний вантаж. Будуть вказані дата, станція і операція, яка відбувалася з вагоном, який Вас цікавить та ін.

- Паспорт вагона, ресурс роботи вагона

У технічному паспорті вагона буде міститися інформація про тип і моделі вагона, терміни його служби, коли і на якому заводі він був виготовлений, хто є власником вагона. Ви зможете ознайомитися із загальними даними про вагон: вантажопідйомність, габарит, матеріал обшивки кузова, обладнання вагона і т.п. Технічний стан рухомого складу суттєво впливає на якість і безпеку залізничних вантажних перевезень. Тому при виборі вантажних вагонів важливо враховувати ресурс їх роботи.

- Прискорення просування вагонів

При перевезенні вантажів по залізниці можуть виникнути непередбачені ситуації. Ми постараємося зробити все від нас залежне, щоб Ваш вантаж прибув у пункт призначення в зазначений термін. Якщо, наприклад, вагон з причини технічної несправності був відчеплений на станції, ми зможемо організувати ремонт на цій станції в мінімальні терміни і з належною якістю.

- Натурний лист поїзда

Відомості, що містяться в натурному листі поїзда, можуть стати в нагоді при пошуку втрачених вагонів, контейнерів. Для того, щоб отримати натурний лист поїзда, необхідно вказати назву дороги та індекс поїзда. Вам нададуть повний перелік вагонів у складі даного поїзда із зазначенням їх номерів і службової інформації.

- Прогноз прибуття на станцію призначення

За допомогою даної послуги Ви зможете отримати прогноз дати прибуття вагона, який Вас цікавить, до місця призначення. Для розрахунку необхідно надати наступні дані: станцію дислокації, дату дислокації і станцію призначення. Відповідь на запит буде містити очікувану дату прибуття вагона.

АСУ «Railway»

Компанії-оператори, транспортно-експедиторські підприємства, що надають послуги з організації перевезень вантажів залізничним транспортом, стикаються з необхідністю оперативної обробки великих обсягів інформації.
Для оптимізації процесу обробки даних наші співробітники розробили автоматизовану систему управління «Railway».
Система забезпечує виконання наступних основних функцій:
- Збереження та обробку надходжень регламентної інформації з ГІОЦ Укрзалізниці (склади, просування, ремонти);
- Автоматизацію процесів розрахунку (залізнодорожні тарифи, показники роботи вагонного парку, плата за користування вагонами і т.д.);
- Швидкий пошук необхідних даних
Завдяки АСУ «Railway» наші клієнти мають можливість оперативно отримувати інформацію про рух потягів (регламент з ГІОЦ УЗ про просування маршрутів), рух вагонів з ЖД (дані про вагони та операції з ними), щодобове відвантаження сировини, календарний план вантаження і т.д . Система дозволяє формувати різноманітні звіти, в яких відображаються останні операції з вагонами, положення маршрутів, вагони, які знаходяться на станції і т.п.

Пошук вагонів

Завдяки послузі пошуку та слідкування за вагонами Ви завжди будете знати, де в даний момент знаходиться вагон з вантажем, які операції проводилися з ним за останній час, зможете простежити маршрут рухомого складу. Ви зможете переконатися в тому, що доставка вантажу йде за планом і з дотриманням обумовлених термінів. Слідкування за вагонами доступно цілодобово.
З нами Ви зможете простежити переміщення Вашого вантажу по території України, країн СНД, Європи та Балтії. Наша компанія організує проведення перевалки вантажів, забезпечить повернення вагонів. Ми беремо на себе організацію оплати тарифу на території транзитних країн, а також по території країни призначення Вашого вантажу.
При оформленні Заявки на пошук вагонів в меню "Оформити заявку", на Вашу адресу електронної пошти негайно відправляється Договір з повним розрахунком вартості послуг.

Мобільний додаток

Представляємо Вашій увазі новий мобільний додаток "Пошук вагонів" для смартфонів iPhone і Аndroid. Задайте номери вантажних вагонів або составів і визначте їх поточне місцезнаходження в межах залізниць країн СНД і Балтії. Отримайте дані про рід вантажу, вагу і станції призначення, перегляньте місцезнаходження станцій на карті (версія Pro).
Всього лише ОДИН ДОДАТОК замінить Вам звичну процедуру визначення місцезнаходження Вашого вантажу.
Для завантаження програми для iPhone або Android натисніть

Пошук вагонів по залізницям України та країн СНД

Заявка на залізничні перевезення

Заявка на оренду вагонів

Заявка на експедирування вантажів

Заявка на організацію виконання ремонтів

Заявка на транзит по Україні

Заявка на розрахунок залізничного тарифу


Контакти

Дирекція
+38 056 791 15 52
e-mail: office@umtrans.com.ua

БУХГАЛТЕРІЯ
+38 056 791-11-17

КАНЦЕЛЯРІЯ
+38 056 791-12-04

Управління реалізації послуг
+38 056 791-16-91

Управління логістики
+38 056 791-17-63
+38 056 791-18-10

Диспетчерський центр
+38 056 791-16-43

Змінний диспетчер
+38 056 791-14-60
+38 056 791-15-28
+38 056 791-16-42

Карта перевезень


Зворотній зв'язок© Ukrmetallurgtrans Ltd. 2018
Зворотній зв'язок Контакти